برگزاری کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت در شبکه بهداشت دیلم

28 امرداد 1393
دیلم- طاهری نیا: کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان دیلم 22 مرداد با حضور نمایندگانی از فرمانداری، ستاد نمازجمعه، شهرداری و تبلیغات اسلامی در شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دیلم،مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان دیلم دراین نشست گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای بیان عملکردها و فعالیتهای یکساله دستگاههای اجرایی شهرستان به مردم است و کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دراین میان نقش مهم و برجسته ای دارد.
عبدالحسین ناصری افزود: باید تبلیغات و اطلاع رسانی در هفته دولت به نحو شایسته ای در سطح شهرستان انجام شود تا همه مردم از برنامه ها و خدمات دولت در این هفته آگاه و مطلع شوند.

برگزاری جلسات دیدار مسئولین با مردم /نصب بنرهای اطلاع رسانی در نقاط پرتردد شهر

وی بیان داشت: بنرهای عملکرد یکساله ادارات بایستی بصورت پراکنده در تمامی نقاط پرتجمع و پرتردد شهر نصب می شود تا همه مردم از عملکرد ادارات مطلع شوند.
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هفته دولت شهرستان دیلم خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل برقراری ارتباط مردم با مسئولین جلسات اطلاع رسانی عملکرد مسئولین ادارات با مردم به همراه دیدار مردمی مسئولین در مصلی نمازجمعه، مساجد و حسینیه ها در طول هفته دولت برگزار می شود.
ناصری ابراز داشت: در طول هفته دولت اداراتی که سامانه پیامکی دارند روزانه عملکرد و فعالیتهای برجسته یکساله خود را بصورت پیامک به مردم اطلاع رسانی می کنند.

برگزاری نشست خبری فرماندار با اصحاب رسانه در هفته دولت

وی همچنین از برگزاری نشست خبری فرماندار دیلم با اصحاب رسانه در هفته دولت برای بیان عملکرد یکساله دولت یازدهم در شهرستان و انعکاس آن در خبرگزاریها و هفته نامه ها خبر داد.
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هفته دولت از شهرداری خواست به منظور اطلاع رسانی گسترده و استفاده بهتر از پُرتابل های نصب بنر در سطح شهر، کلیه بنرهای متفرقه در سطح شهر از ابتد تا انتهای هفته دولت جمع آوری و از نصب هرگونه بنر متفرقه در این هفته جلوگیری کند.

در این نشست مصوبات ذیل جهت اجرا به تصویب رسید:
1- هر سه تا چهار بنر عملکرد یکساله ادارات بصورت پراکنده در تمامی نقاط پرتردد و پرتجمع شهر مثل فلکه هفت تیر-کنار مرکز امام رضا(ع)-میدان امام حسین(ع)-فلکه سه راهی و ... نصب شود.
2- شهرداری کلیه بنرهای متفرقه در سطح شهر،از ابتد تا انتهای هفته دولت جمع آوری نماید و از نصب هرگونه بنر متفرقه در این هفته جلوگیری کند.
3- اداراتی که سامانه پیامکی دارند در طول هفته دولت روزانه عملکرد و فعالیتهای برجسته یکساله خود را بصورت پیامک به مردم اطلاع رسانی کنند.
4- برگزاری جلسات اطلاع رسانی عملکرد مسئولین ادارات، همراه با دیدار مردمی در مصلی نمازجمعه، مساجد و حسینیه ها در طول هفته دولت 
5- مسئولیت هماهنگی،برنامه ریزی،اطلاع رسانی و تعیین زمان و مکان برگزاری نشستهای مسئولین با مردم در مساجد و حسینیه ها به عهده اداره تبلیغات اسلامی می باشد.
6- نصب بنرهای ستاد بزرگداشت هفته دولت در سطح شهر
7- نصب بنرهای بین بلواری 80*120 سانتی بزرگداشت هفته دولت در بلوارهای ورودی شهر،پاسداران،ساحلی و ... در هفته دولت
8- تهیه و چاپ دفترچه برنامه های هفته دولت در شهرستان با همکاری شهرداری و شبکه بهداشت انجام شود.
9- برگزاری نشست خبری فرماندار محترم با اصحاب رسانه و بیان عملکرد یکساله دولت یازدهم در شهرستان و انعکاس آن در خبرگزاریها و هفته نامه ها
10- به منظور تولید اخبار هفته دولت غلامحسین آقاجری و سعید بشیری با اسماعیل طاهری نیا از شبکه بهداشت همکاری کنند.
11- مدیریت و پیگیری نصب کلیه بنرهای عملکرد ادارات و ستاد بزرگداشت هفته دولت به عهده آقای مهدی زآبی باشد.
12- با هماهنگی اداره تبلیغات از بلندگوهای عمومی سطح شهر برای اطلاع رسانی مراسم روز بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر و دیدار مسئولین با مردم استفاده شود.
13- آقای عبدالمحسن صالحی فرد نسبت به تهیه متن پیام فرماندار محترم شهرستان جهت درج در صفحه اول دفترچه برنامه های هفته دولت در اسرع وقت اقدام و تا روز دوشنبه 27 مرداد آن را به کمیته تبلیغات ستاد ارسال نماید.
14- جلسه بعدی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد جهت پیگیری مصوبات این جلسه دوشنبه 27 مرداد برگزار شود.


کلمات کلیدی:
کمیته.اطلاع.رسانی     هفته.دولت     عبدالحسین.ناصری     شبکه.بهداشت.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   28 امرداد 1393

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >