دو انتصاب جدید در شبکه بهداشت ودرمان دیلم صورت گرفت

31 شهريور 1393
دیلم-طاهری نیا: طی احکامی جداگانه از سوی رییس شبکه بهداشت ودرمان دیلم،اسماعیل طاهری نیا به عنوان مسئول امور عمومی شبکه جانشین محمود ذاکری شد و حسن عطارزاده به عنوان مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دیلم معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دیلم،طی آیینی که ظهر یکشنبه با حضور اعضای امور اداری شبکه بهداشت ودرمان برگزار شد از خدمات چند ساله محمود ذاکری رییس اداره امور عمومی شبکه بهداشت ودرمان تکریم شد و اسماعیل طاهری نیا به عنوان مسئول جدید امور عمومی شبکه معارفه شد.
رییس شبکه بهداشت ودرمان دیلم در این آیین اظهار داشت: آقای ذاکری از نیروهای بومی و توانمند شبکه و یکی از نیروهای بسیار خوب در اجرای برنامه ها بودند که به دلیل پاره ای از مشکلات به شهرستان شیراز منتقل شدند.
عبدالحسین ناصری افزود: علی رغم میل باطنی و به دلیل وجود مشکلات با انتقالی ایشان موافقت کردم و امیدوارم با توانمندی و پشتکاری که دارند در هرجا که خدمت می کنند در طی مدارج علمی و شغلی موفق و سربلند باشند.
وی بیان داشت: همکارانی که وقت و جوانی خود را برای سیستم گذاشتند و به مردم خدمت کرده اند وقتی با مشکل و تنگنایی مواجه می شوند باید با آنها همکاری کنیم تا بتوانند بر مشکلات زندگی فائق شوند.
رییس شبکه بهداشت ودرمان دیلم از زحمات چندین ساله آقای ذاکری تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: آقای طاهری نیا هم یکی از نیروهای بسیار خوب در شبکه هستند که قبلاً هم در سمت مسئول رابطین،مسئول آموزش ضمن خدمت،مسئول فنآوری اطلاعات و مسئول روابط عمومی شبکه توانمندیهای خود را به منصه ظهور گذاشتند.
ناصری تصریح کرد: ایشان این توانمندی را دارند که با همکاری واحدهای اداری در کنار یکدیگر قرار بگیرند و کارها را به پیش ببرند بطوری که هم رضایت مندی پرسنل و رضایت مندی مردم را در پی داشته باشد.
وی یادآور شد: عملکرد آقای طاهری نیا در سمت مسئول روابط عمومی شبکه بسیار خوب بوده بطوری که جایگاه روابط عمومی شبکه در بین ادارات شهرستان و در بین شبکه های بهداشت ودرمان استان جایگاه نخست بوده و یکی از موفق ترین روابط عمومی های شهرستان می باشد.
ریییس شبکه بهداشت ودرمان دیلم تصریح کرد: باید سعی کنیم در حوزه امور اداری نقاط ضعف را شناسایی و برطرف کنیم و نقاط قوت سیستم را تقویت کنیم و این جز با وفاق و همدلی و تعامل با یکدیگر حاصل نخواهد شد.
وی افزود: آقای عطارزاده هم یکی دیگر از نیروهای خوب شبکه هستند که هروقت مسئولیت یا کاری به ایشان محول شده ایشان با میل و رغبت آنرا انجام داده اند.
ناصری ابراز داشت: پس از رایزنیهای صورت گرفته ایشان را عنوان مسئول روابط عمومی شبکه انتخاب کردیم که علاوه بر مسئولیت حراست شبکه و مسئول تحول اداری، مسئولیت روابط عمومی شبکه که یکی از واحدهای مهم شبکه است را عهده دار می شوند.
وی از آقای طاهری نیا خواست تا فنون روابط عمومی و خبرنویسی را به آقای عطارزاده آموزش دهند تا کم کم ایشان بر حیطه کاری روابط عمومی مسلط شوند.
رییس سابق اداره امور عمومی شبکه بهداشت ودرمان دیلم دراین نشست گفت: از همه همکارانی که در این مدت در حوزه امور اداری با اینجانب همکاری صمیمانه ای داشتند تقدیر و تشکر می کنم و برای آقای طاهری نیا در پست جدید آرزوی موفقیت می کنم.
محمود ذاکری افزود: از همکاران تقاضا دارم با آقای طاهری نیا همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانند کارهای را به خوبی پیش ببرند و از مهندس ناصری به خاطر همکاری که در طول این مدت و در موضوع انتقالی با من داشتند تشکر می کنم.
وی اضافه کرد: خودم را جدای از این مجموعه نمی دانم و از همه همکاران بزرگوار بخاطر کوتاهی و یا کمی و کاستی در این طول چند سال خدمت طلب حلالیت دارم.
مسئول جدید امور عمومی شبکه در این نشست گفت: هم خوشحال و هم ناراحتم بخاطر انتقالی یکی از نیروهای بومی و توانمند شهرستان و خوشحالم از این بابت که آقای ذاکری یک زندگی جدیدی در یک شهر جدید و یک موقعیت جدیدی بدست آورده و ناراحتی از بابت رفتن یک مدیر بومی و جوان از مجموعه مدیریتی شهرستان است.
اسماعیل طاهری نیا افزود: خوشحالم که یک گذاری داشتم و از روابط عمومی به امور عمومی رسیدم و از همه همکاران می خواهم مرا در این راه یاری و کمک کنند.
وی گفت: حوزه امور اداری یک حوزه بسیار وسیع و خدماتی است و نتیجه همه تلاشهای و زحمات همکاران اداری در رضایت مندی پرسنل و نهایتاً رضایت مردم خلاصه می شود.
وی تصریح کرد: باید دست به دست هم دهیم و مشکلات و تنگنهای حوزه اداری را شناسایی و برای حل آنها برنامه و راهکار ارائه دهیم.
طاهری نیا از زحمات چندین ساله آقای ذاکری در سمتهای مسئول کارگزینی و امور عمومی تقدیر و تشکر کرد و برای ایشان آرزوی موفقیت در موقعیت و شغل جدید کرد.
مسئول جدید روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دیلم گفت: برای آقای ذاکری و خانواده ایشان در موقعیت و شهر جدید آرزوی توفیق دارم و از آقای طاهری نیا می خواهم تجربیات خود را در حوزه روابط عمومی در اختیار من قرار دهند.
در پایان احکام مسئولین جدید امور عمومی و روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان توسط رییس شبکه به آنها ابلاغ شد و با اهدای لوح تقدیر از زحمات آقای ذاکری تقدیر شد. 


کلمات کلیدی:
اسماعیل.طاهری.نیا     محمود.ذاکری     حسن.عطارزاده     عبدالحسین.ناصری     شبکه.بهداشت.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   31 شهريور 1393

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >