در آستانه سال نو ؛ دیلمی ها بیش از 80 هزار سی سی خون سالم اهدا کردند

29 اسفند 1393
مسئول بخش تالاسمی بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) دیلم با اعلام این خبر گفت: شهروندان دیلمی در آستانه سال نو و در اقدامی خداپسندانه 81000 سی سی خون سالم به بیماران نیازمند اهدا کردند

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دیلم،غلامرضا گله گیری زاده صبح امروز در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت گفت: با استقرار پایگاه سیار سازمان انتقال خون بوشهر در مرکز بهداشتی درمانی امام رضا(ع) در روزهای  26 و 27 اسفند بیش از  200 نفر جهت اهدای خون به این پایگاه مراجعه کرده و ثبت نام کردند.
گله گیری زاده افزود: از این تعداد 180 نفر توانستند پس از انجام معاینات اولیه موفق به اهدای خون سالم (هرواحد معادل 450 سی سی) شوند.
وی بیان داشت: با وجود افزایش روزها و ساعات اهدای خون بسیاری از مراجعین به دلیل ازدحام جمعیت و کمبود وقت موفق به اهدای خون نشدند.
مسئول بخش تالاسمی خاطر نشان کرد: اکیپ سیار انتقال خون بوشهر از میهمان نوازی و استقبال بی نظیر مردم دیلم در اهدای خون سالم به بیماران نیازمند تقدیر و تشکرکردند.
گله گیری زاده افزود: شهروندان دیلمی در طول سال در این امر انسان دوستانه شرکت کرده و ما همیشه با استقبال خوب مردم جهت اهدای خون در این مرکز مواجه هستیم.
وی گفت: تقاضای مردم برای اهدای خون در این شهرستان زیاد است و متاسفانه بدلیل نبود پایگاه انتقال خون مجبور هستیم از اکیپ های شهرستانهای بوشهر و بهبهان برای اهدای خون استفاده کنیم.


کلمات کلیدی:
اهداء.خون     پایگاه.انتقال.خون.سیار     شبکه.بهداشت.و.درمان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   29 اسفند 1393

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >